Таксі Київ – Вінниця

Таксі Київ Вінниця

Міжміське таксі з Києва

Відстань від Києва до Вінниці становить близько 268 кілометрів. Використовуючи власне авто, у дорозі водій може втомитися з огляду на стан доріг. Виключити таку незручність допоможе послуга Таксі Київ Вінниця, від компанії “Fast Taxi”.
Скориставшись послугами нашого таксі можна:

  • отримати задоволення від поїздки, на комфортному авто з досвідченим водієм;
  • виїхати в будь-який час доби – подача авто в будь-який час дня та ночі без вихідних.
  • самостійно вибрати клас автомобіля – “економ”, “комфорт”, “бізнес”.

А також варіант машини в залежності від кількості пасажирів: легкові для 1-4 осіб, мінівени – до 8 осіб. сервіс, надійна та безпечна поїздка.

Про трансфер: ціна, автопарк, тарифи

Вартість таксі Київ Вінниця (залежить від класу транспорту) уточнюйте у диспетчера або ставте питання в Чаті (Ми Онлайн).

Трансфер на карті

Таксі Київ Вінниця
З повагою компанія трансфер таксі “Фаст”

Часті питання

Яка відстань між містами?

268 км;

Скільки часу проведемо в дорозі?

3,23 години;

Яка у нас ціна на таксі?

Ціна від 2412 гривень

Які у нас тарифи на таксі?

Залежно від класу комфорту: Стандарт 9 грн/км; Бізнес 11 грн/км; Мікроавтобуси 12 грн/км; Мінівени 13 грн/км; VIP та Кросовери 17 грн/км.

Який автомобіль можу замовити?

Залежно від класу комфорту: Honda Accord, Skoda Superb, Toyota Camry, Volkswagen Passat B7; Ford Focus, Mitsubishi Lancer, Renault Megane, Skoda Octavia A5; Skoda Octavia A7, Mercedes-Benz E-Class, BMW 5 Series; Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter.

Як зробити замовлення?

Якщо ви в Україні: Замовлення можна зробити як за телефоном із 9:00-22:00; На сайті в режимі онлайн цілодобово 24 години. Якщо ви за кордоном: Використовуйте популярні месенджери: Viber, Whats App, Telegram.