Трансфер до Румунії

Трансфер до Румунії

Щоб ваша поїздка вийшла безтурботною, обирайте ту компанію, яка несе відповідальність за безпеку своїх клієнтів. Із досвідченими водіями «Fast Taxi» легше перетнути кордон, а трансфер Чернівці – Яси вийде економним та спокійним. Оператори підберуть авто класу «Комфорт», «Бізнес», а також мінівен або мікроавтобус з бажаною комплектацією. Вони уважно записують адресу та передають водіям усі побажання клієнтів.

Таксі в Румунію з гарантією безпеки в дорозі

Керівник компанії «Fast Taxi» відповідально підбирає фахівців, стежить за справністю всіх машин та якістю сервісу. Водії зобов’язані перевіряти автомобіль на СТО, виходячи з пройденого кілометражу. Уся документація у повному порядку, у тому числі дозволи на перевезення в інших країнах. Оформляючи замовлення на трансфер до Румунії, ви будете впевнені в безпеці всіх пасажирів:
  • водії дотримуються правил дорожнього руху тієї країни, до якої приїхали;
  • дитяче автокрісло відповідатиме встановленим стандартам, його підбирають з урахуванням віку дитини;
  • у кожної машини просторе багажне відділення, в яке поміститься навіть нестандартний багаж.
На митниці буде спокійно, адже з вами буде досвідчений водій, який знає процедуру перевірки, а також румунську/англійську мову. Оператор завжди на зв’язку в робочий час з 8-00 до 23-00 та оперативно дасть якісний callback.

таксі Україна Румунія

Трансфер до Румунії на таксі з мінімальними витратами

У дальній дорозі розтрати збільшуються майже вдвічі: на перекушування, каву, термінові покупки, просте таксі і навіть штрафи. Вибирайте компанію «Фаст Таксі» та заощаджуйте на поїздках від 10% бюджету, включаючи можливі форс-мажорні ситуації. Ціна також адекватна – від 12 грн за 1 км.

Чому такси в Румунію з України стане вигідним вкладенням у свою безпеку та комфорт?

  1. Усі супутні послуги надаються безкоштовно: зустріч із іменною табличкою, допомога із сумками, мовчазний водій, автокрісло.
  2. У тарифний пакет автоматично входять такі послуги, як очікування у разі затримки рейсу (протягом години) та півгодинних зупинок на перекус через кожну 2-3 години.
  3. Зворотний трансфер того ж дня з Бухареста, Брашова або іншого міста передбачає 50% знижку.
Тариф залежить від класу машини, а вартість розраховують з урахуванням прокладеного оператором маршруту. Водії орієнтуються у будь-якому місті, тому вас швидко довезуть до аеропорту, офісу, житлового будинку. Вони допоможуть вибрати недорогий ресторан, вирішити всі супутні турботи. Замовити послугу можна різними способами: написати до Viber та WhatsApp або зателефонувати +38 (068) 388 77 17 (Viber, WhatsApp), +38 (099) 068 76 15.