Таксі Київ Одеса

Таксі Київ Одеса

Міжміське таксі Київ – Одеса

Трансфер із Києва до Одеси є одним із головних напрямів України. Безліч замовлень серед міжміського таксі належить саме даному маршруту з Києва до Одеси, а також з Одеси до Києва. Міжміське таксі “Fast taxi” займеться вашою поїздкою з Києва до Одеси на авто “економ”, “комфорт” та “бізнес” класу. Комфортні авто, досвідчені ввічливі водії, якісний сервіс – характеристики нашого трансферу таксі “ФАСТ ТАКСІ”. Найкраща ціна та вартість послуги таксі Київ Одеса від нашого міжміського таксі.

Характеристики трансферу

Трансфер таксі Київ Одеса
Відстань 475 км.
Час у дорозі 5-6 г.
Таксі Київ Одеса ціна 4150 грн.

Чому перевезення на таксі зручніше?

Замовити трансфер Київ-Одеса ви можете саме тут. Цей маршрут залишається найпопулярнішим серед трансферів Україною. Це й не дивно, адже Київ та Одеса два найбільші міста, цікаві своєю архітектурою, історією та колоритом, для будь-якої людини. В Одесі є свій власний аеропорт, який знаходиться недалеко від центру міста – це ще один важливий плюс Одеси. Для вашої поїздки з Києва до Одеси пропонуємо легкові авто (до 4 місць), мінівени (до 8 місць). Якщо кількість пасажирів більше 8 осіб – то трансфер здійснюється мікроавтобусом (до 20 місць). Водій доставить Вас з комфортом та безпекою за будь-якою вказаною адресою, або в аеропорт, ЖД Вокзал.

Замовлення міжміського таксі Київ – Одеса

Таксі Київ Одеса При пошуку перевізника з Києва до Одеси безперечно зупиніться на міжміській службі “Фаст”. Замовлення приймаємо щодня та виконуємо цілодобово. Якщо потрібно водій зустріне вас з табличкою (в аеропорту або залізничному вокзалі). Допоможе із багажем. Доставить вчасно та з комфортом на легковому авто (1-4 місця) або мінівені (1-8 місць). Таксі Київ Одеса Вартість можна сплатити до або після поїздки.

Телефони для зв’язку з нами:
+38 (068) 388 77 17 (Viber, WhatsApp)
+38 (099) 068 76 15

Таксі Київ Одеса

Трансфер із Києва до Одеси проходить через державну трасу Е/95. Відстань між містами – 476 км. Час у дорозі – 5-6 годин. Вартість, будь ласка, уточнюйте у диспетчера за вказаними номерами на сайті, оскільки ціна залежить від класу авто. Можете також зв’язатися з нами в онлайн-чаті.

З повагою компанія міжміського трансфер таксі “ФАСТ” – Пасажирські перевезення Київ-Одеса-Київ

трансфер Київ Одеса

Часті питання

Як дістатися з Києва до Одеси?

Найшвидший і найкомфортніший варіант це таксі

Скільки коштує подорож?

Ціна таксі (авто – комфорт класу) – 4150 гривень;

Яка відстань?

Відстань становить – 475 км;

Скільки часу в дорозі?

Час у дорозі займе – 5 год.

Популярність та рейтинг маршруту?

⭐⭐⭐⭐⭐

Як замовити трансфер?

“Найкраще зателефонувати або написати на месенджери: +38 (068) 388 77 17 (Viber, WhatsApp), +38 (099) 068 76 15;

Які тарифи на міжміське таксі?

Тариф таксі від – 9 грн/км;