Міжміське таксі Варшава Аеропорт

Здійснює безліч трансферів кожного місяця. Україну та Польщу давно поєднують економічні та культурні зв’язки. У зв’язку зі статусом сусіда, ми об’єднані і в транспортному відношенні – повітряні авіа-з’єднання, залізничні з’єднання і класичні автомобільні магістралі та автодороги. Саме цим і користується компанія “Фаст таксі”, надаючи послуги міжміських та міжнародних трансферів у форматі таксі. Важливість даної сполуки обумовлена ​​вдалим розташуванням України, що знаходиться на кордоні Європи. Також трансфер таксі здійснюють з лікувальною та туристичною метою – наприклад з Варшави часто їздять відпочивати у Львів або Буковель та лікуватися у Трускавець або Моршин. Головними критеріями цього вибору є вартість відпочинку. Якщо ж говорити про клієнтів роблять замовлення з України – це як правило, щоб скористатися Варшавським аеропортом імені Шопена. Точніше за його дешеві напрямки авіакомпаній “Lowcost”.

Ціни на таксі Варшава – Україна

Ціна таксі Варшава-Київ – 6240 гривень з витратами часу 9,5 годин. Насправді тривалість трансферу залежить від часу перебування на кордоні, якщо перетин польського кордону відбувається зазвичай швидко, то наші співвітчизники люблять затримувати цю процедуру.

Вартість найпопулярніших напрямків міжміського таксі

Кінцевий пункт призначенняВідстань у кілометрах (км) Час у дорозі (година)Вартість у гривнях (грн)
Варшава Одеса1241 км15 год. 5 хв.9930
Варшава Ужгород522 км7 год. 44 хв.4172
Варшава Львів398 км5 год. 50 хв.3184
Варшава Київ780 км9 год. 43 хв6241
Варшава Буковель559 км7 год. 31 хв4473
Варшава Луцьк403 км5 год. 29 хв.3227
Варшава Дніпро1261 км16 год. 28хв.10165

Про компанію Фаст таксі

“Fast Taxi” – міжміське таксі, працює на території СНД та Європи. Здійснюємо комфортні перевезення на автомобілях різного класу. В автопарку понад 15 різновидів автомобілів та покриття всієї країни. Здійснюємо перевезення як 1-2 осіб, і великих компаній (до 9 людина). Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок та безкоштовні послуги (зустріч в аеропорту, завантаження особистих речей, знижка 50% при замовленні трансферу назад протягом 2-х годин).

Міжміські трансфер на таксі по Польщі

Також пропонуємо міжміські трансфери на таксі з Варшави в різні куточки країни.

Маршрут
Трансфер Варшава ХелмЗамовити
Трансфер Хелм Варшава Замовити
Трансфер Варшава ПеремишльЗамовити
Трансфер Перемишль Варшава Замовити

Замовлення таксі міжмісто до аеропорту Варшава

У нас працює безкоштовна додаткова функція – зустріч клієнта з табличкою в аеропорту, завантаження речей.

Якщо з’явилися додаткові питання – телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Онлайн замовлення приймаємо 24/7.

З повагою, “Фаст таксі”