Міжміське таксі Краків аеропорт

Поєднує Польщу з Україною. Незважаючи на те, що між цими країнами є безліч різних способів трансферу, часто набагато дешевше і швидше (наприклад літак). Перевага міжміського таксі у більшій гнучкості - в одному маршруті можна поєднати кілька міст, підібрати додаткових пасажирів, і доїхати до самого дому чи офісу.
Компанія "Фаст таксі" здійснює міжміські та міжнародні перевезення в межах країни СНД та ЄС. Таксі працює вже кілька років, за цей час отримало велику базу клієнтів, в автопарку представлені автомобілі різного класу комфорту та місткості. У нас замовляють додаткові послуги – зустріч в аеропорту, завантаження вантажу, і все це безкоштовно! Тепер детальніше оцінимо маршрут із Кракова.

Ціни на міжміське таксі

Увага! Цей перелік цін є лише приблизним розрахунком. Для точної інформації телефонуйте за вказаним у шапці сайту.

Кінцевий пункт призначення Відстань у кілометрах (км) Час у дорозі (година) Вартість у гривнях (грн)
Краків Одеса 1138 км 15 год. 5 хв. 9104
Краків Ужгород 310 км 4 год. 59 хв. 2480
Краків Львів 326 км 3 год. 48 хв. 2611
Краків Київ 863 км 9 год. 57 хв 6906
Краків Буковель 559 км 7 год. 31 хв 4473
Краків Луцьк 476 км 6 год. 8 хв. 3811
Краків Дніпро 1312 км 16 год. 46 хв. 10499

Ви можете замовити трансфер до всіх перерахованих та інших міст України або Польщі. Скористайтеся онлайн формою для здійснення замовлень у будь-яку точку країни.

Таксі Краків - Україна

Із Польщі до України можна доїхати на таксі приблизно за 2,5 години. Відстань 237 кілометрів долається швидко на приватному автомобілі, адже дороги в Європі значно кращі порівняно з українськими дорогами. Єдиним витратним з погляду часу пунктом буде перетин кордону (особливо українського). Якщо ж говорити про Україну, то найпопулярнішим буде, звичайно, напрям Краків-Львів.

Саме ці два міста дуже схожі між собою, їх поєднує спільна історія у складі Польської імперії, архітектурний вигляд і, звичайно, тісні ділові зв'язки. Керівники компаній, менеджери вищої ланки постійно курсують між цими містами, забезпечуючи роботу корпорацій. Замовити міжміське таксі даного напрямку можна на цьому сайті. Вартість складатиме від 2611 гривень за трансфер на машині економ-класу.

Чим ще цікавий Краків?

Для українців Краків цікавий насамперед транспортною розв'язкою. Саме краківський аеропорт є відправним пунктом і з'єднує Україну з іншими містами Європи. Звичайно, можна здійснити трансфер і з українських аеропортів, проте якщо Ви хочете стати клієнтом Авіаліній "Lowcost" – потрібно доїхати до Кракова. Зверніться до компанії міжміського таксі та з'єднайте дві країни швидким трансфером. Тепер поговоримо про ціну міжміського таксі, перерахуємо тарифи на популярні трансферні маршрути.

Часті питання

Як виїхати з Кракова до інших міст України?

↪Найшвидший і найкомфортніший варіант це таксі.

Яка відстань?

↪Відстань складає – 326 км;

Скільки часу в дорозі?

↪Час у дорозі займе – 3:00. 48 хв.

Скільки коштує поїздка до найближчого сусіднього міста?

↪Ціна таксі (авто – комфорт класу) – 2611 гривень;

Популярність та рейтинг маршруту?

↪⭐⭐⭐⭐⭐

Як замовити трансфер?

↪"Найкраще зателефонувати або написати на месенджери: +38 (068) 388 77 17 (Viber, WhatsApp), +38 (099) 068 76 15;

Які тарифи на міжміське таксі?

↪Тариф таксі від – 9 грн/км;