Таксі Київ Полтава

Таксі Київ Полтава


Скористайтеся послугами нашої компанії міжміських перевезень “Фаст”, для оформлення
Таксі Київ Полтава у будь-який день тижня, у будь-який час доби. Ми здійснюємо поїздки легковими авто 3-х класів комфортності – економ, комфорт, бізнес. Мінівени (мікроавтобуси) надані для кількості пасажирів від 6 до 8 осіб. Авто подається чистим у технічно справному стані.

Якщо до Києва ви прибули поїздом, то водій зустріне вас біля вагона з табличкою (за вашим бажанням) та допоможе з багажем.

Якщо ви прибули до аеропорту Бориспіль чи Жуляни, водій також зустріне та доставить багаж до машини. Замовити таксі Київ Полтава легко, зателефонуйте за вказаними номерами на сайті. Також ви можете замовити машину, написавши нам у Чаті (Ми завжди онлайн).

Ціна таксі Київ Полтава

  • Київ / Полтава Відстань – 348 км;
  • Час у дорозі близько – 4-4.30 год;
  • Тариф таксі Київ Полтава – 8 грн/км;
  • Таксі Київ Полтава ціна 2784 гривень (економ клас);

Вартість таксі Київ Полтава (залежить від класу авто) уточнюйте у диспетчера або ставте свої питання у Чаті (Ми в Онлайні)

Маршрут поїздки Київ Полтава на карті

Трансфер Київ Полтава
Компанія таксі по Україні “FastTaxi”.

Часті питання

Яка відстань між містами?

348 км;

Скільки часу проведемо в дорозі?

4 години;

Яка у нас ціна на таксі?

Ціна від 2784 гривень< /p>

Які у нас тарифи на таксі?

Залежно від класу комфорту: Стандарт 9 грн/км; Бізнес 11 грн/км; Мікроавтобуси 12 грн/км; Мінівени 13 грн/км; VIP та Кросовери 17 грн/км.

Який автомобіль можу замовити?

Залежно від класу комфорту: Honda Accord, Skoda Superb, Toyota Camry, Volkswagen Passat B7; Ford Focus, Mitsubishi Lancer, Renault Megane, Skoda Octavia A5; Skoda Octavia A7, Mercedes-Benz E-Class, BMW 5 Series; Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter.

Як зробити замовлення?

Якщо ви в Україні: Замовлення можна зробити як за телефоном із 9:00-22:00; На сайті в режимі онлайн цілодобово 24 години. Якщо ви за кордоном: Використовуйте популярні месенджери: Viber, Whats App, Telegram.