Таксі Київ – Хмельницький

Таксі Київ Хмельницький

Міжміське таксі Київ – Хмельницький

У нашій країні стільки цікавих місць, що потрібно багато часу, щоби встигнути ними захопитися. Для мешканців столиці особливо цікава Західна Україна, тому пасажирські перевезення від Fast Taxi за маршрутом таксі Київ Хмельницький – одна з актуальних пропозицій. Традиційно до цього міста їдуть за вигідним шопінгом, тут є великий речовий ринок. Тому якщо вам потрібно оновити свій гардероб, скористайтеся нашою послугою таксі Київ Хмельницький.

Характеристика подорожі

Для групи туристів замовлення таксі буде також актуальним. Для таких цілей в автопарку Fast Taxi є мінівени з 6-8 пасажирськими місцями. Поїздка до Хмельницького може бути пов’язана і з діловими питаннями. Для таких випадків ми пропонуємо авто бізнес-класу Toyota Camry, Honda Accord, Skoda Superb, які підкреслять статус клієнта. Транспортні засоби сучасні у відмінному технічному стані обладнані всім необхідним для комфортної поїздки. Наші водії професіонали зі стажем, трансфер з ними приємний, зручний та безпечний.

У нас фіксовані ціни та вигідні тарифи, тому поїздка до Хмельницького на нашому таксі – можливість відкрити для себе ще одне гарне місто.

Вартість (залежить від класу авто) будь-ласка уточнюйте у диспетчера за вказаними номерами, або ставте свої запитання у Чаті (Ми онлайн)

+38 (068) 388 77 17 (Viber, WhatsApp)
+38 (099) 068 76 15

Маршрут напрямку на карті

Трансфер Київ Хмельницький
З повагою міжміська компанія “Фаст”.

Часті питання

Як дістатися з Києва до Хмельницького?

Найшвидший і найкомфортніший варіант це таксі

Скільки коштує подорож?

Ціна таксі (авто – комфорт класу) – 2907 гривень;

Яка відстань?

Відстань становить – 323 км;

Скільки часу в дорозі?

Час у дорозі займе – 5 год.

Популярність та рейтинг маршруту?

⭐⭐⭐⭐⭐

Як замовити трансфер?

“Найкраще зателефонувати або написати на месенджери: +38 (068) 388 77 17 (Viber, WhatsApp), +38 (099) 068 76 15;

Які тарифи на міжміське таксі?

Тариф таксі від – 9 грн/км;