Таксі Київ Бердичів

Таксі Київ Бердичів

Таксі Київ Бердичів – найкращий спосіб пасажирського перевезення країною, а також таксі з аеропорту Бориспіль до Бердичів. Пропонуємо зустріти Вас з іменною табличкою, підібрати авто будь-якого класу комфортності: “економний варіант”, “комфорт (преміум) варіант”, “бізнес варіант”. Скористатися послугами таксі по Україні також може невелика компанія (6-8) осіб, адже у нашому автопарку є комфортабельні мінівени. Усі авто можна переглянути в рубриці “Наші автомобілі”.

Також у нас максимально вигідні ціни за рахунок фіксованих тарифів. А всі пасажирські перевезення, наприклад замовити таксі Київ Бердичів, але й за іншими напрямками – швидкі та безпечні одночасно.

Ціна таксі Київ Бердичів

  1. Відстань Київ Бердичів – 185 км;
  2. Відстань Бориспіль Бердичів – 215 км;
  3. Приблизний час подорожі – 3 години;
  4. Таксі Київ Бердичів ціна – від 1665 гривень (9 грн/км комфорт клас), 8 грн/км (економ клас).

Вартість таксі Київ Бердичів (залежить від класу авто), уточнюйте у нашого диспетчера. Пишіть свої запитання у Чаті (Ми в Онлайн)


“FastTaxi”

Часті питання

Яка відстань між містами?

185 км;

Скільки часу проведемо в дорозі?

3 години;

Яка у нас ціна на таксі?

Ціна від 1665 гривень

Які у нас тарифи на таксі?

Залежно від класу комфорту: Стандарт 9 грн/км; Бізнес 11 грн/км; Мікроавтобуси 12 грн/км; Мінівени 13 грн/км; VIP та Кросовери 17 грн/км.

Який автомобіль можу замовити?

Залежно від класу комфорту: Honda Accord, Skoda Superb, Toyota Camry, Volkswagen Passat B7; Ford Focus, Mitsubishi Lancer, Renault Megane, Skoda Octavia A5; Skoda Octavia A7, Mercedes-Benz E-Class, BMW 5 Series; Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter.

Як зробити замовлення?

Якщо ви в Україні: Замовлення можна зробити як за телефоном із 9:00-22:00; На сайті в режимі онлайн цілодобово 24 години. Якщо ви за кордоном: Використовуйте популярні месенджери: Viber, Whats App, Telegram.