Трансфер Львів

Трансфер Львов

Трансфер на таксі зі Львова

Компанія “ФАСТ ТРАНСФЕР” пропонує великий вибір трансферних послуг – пасажирські перевезення, оренда авто з водієм, професійна організація трансферу на таксі зі Львова на будь-яке відстань від міста (а також до Львова з будь-якого куточка України).

Львів цікавий сам собою: тут можна побачити багато історичних пам’яток, архітектурних шедеврів різних століть. Для любителів розважальних закладів – це просто криниця цікавих ресторанів, кафе, ночних клубів. А щоб потрапити до Львова для туристичних чи бізнес-цілей можна скористатися послугою трансферу від нашої компанії Fast Taxi.

Ми виконуємо пасажирські перевезення зі Львова по всій Україні, а також за її межами – до країн ЄС. Для цього у нашому автопарку є понад 40 комфортабельних транспортних засобів, у відмінному технічному стані. Перед поїздкою вони дбайливо забираються, а в салоні шкірного встановлений кондиціонер. Водії автомобілів – професіонали зі стажем не менше п’яти років, які чудово справляються з будь-якими ситуаціями на дорозі.

Авто відрізняються не тільки класом, а й пасажиромісткістю:

  • ✓ у легковому автомобілі зручно поміститися 1-4 особи;
  • ✓ мінівен зможе вільно перевезти до 8 пасажирів.

Ціна будь-якого трансферу фіксована та оплачується за кілометр, тому подорожувати невеликою компанією навіть вигідніше ніж одному.

Чому саме ми

Вигідні ціни, комфортні автомобілі – не єдині вимоги сучасного клієнта щодо послуги пасажирського перевезення. Наша компанія це чітко розуміє, тому ми готові запропонувати ще й:

  • ✓ зручну оплату готівкою або безготівковим способом. У першому випадку з водієм можна буде розплатитися повністю наприкінці поїздки або сплатити 50% на її початку, а 50% – після приїзду. Безготівковий варіант передбачає перерахунок грошей до початку подорожі.
  • ✓ індивідуальне складання маршруту, і це одне з головних переваг, що дає оренда авто з водієм. Дорогою до Львова чи зі Львова можна заїхати ще до якогось цікавого місця або підібрати друзів, які також вирушають у поїздку;
  • ✓ подання автомобіля цілодобово на будь-яку адресу. У нас немає обмежень у цьому харчуванні, тому водій прибуде в точку відправлення рівно тієї години, що було зумовлено;
  • ✓ можливість зустріти в аеропорту, на вокзалі, організувати зустріч партнерів із бізнесу, начальства. Для цього в нашому автопарку є авто представницького класу (бізнес), що підкреслити важливість та високий рівень трансферу;
  • ✓ перевезення не лише Україною, а й до Європи. Враховуючи, що Львів є досить близьким до кордону, така подорож особливо актуальна.

Що необхідно для замовлення трансферу?

Замовити оренду авто з водієм для подорожі до Львова або з нього в будь-яку точку, зателефонувати до нас за вказаними номерами або заповнити спеціальну форму на нашому сайті. Вона проста та зручна, адже вказати в ній потрібно мінімум інформації: ім’я клієнта, номер телефону, точну дату та годину виїзду, та найголовніше – адресу початку маршруту та кінцеву точку.

До речі, вартість трансферу можна розрахувати ще до початку подорожі, це зовсім нескладно, адже на сайті нашої компанії Fast Taxi є спеціальний розділ із калькулятором онлайн.