Таксі Мукачеве – Львів

Таксі Мукачеве Львів

Міжміське таксі Мукачеве – Львів

Міжміське таксі “FastTaxi” пропонує вам і вашим близьким послугу – замовити таксі Мукачеве Львів (Таксі Львів Мукачево). Наш автопарк – це легкові автомобілі (до 4 місць), мінівени (до 6 – 8 місць) – транспорт який знаходиться у відмінному технічному стані, перевіряється перед кожною поїздкою. Адже безпека та комфорт важливі критерії нашого таксі.

Про трансфер: ціна, автопарк, тарифи

У нас вигідні ціни, а вартість за рахунок фіксованих тарифів легко розрахувати самостійно, знаючи точну відстань від точки відправлення до місця прибуття. До речі, сплатити послуги таксі Моршин Львів можна безготівковим розрахунком на нашу банківську картку або готівкою (водієві), як завжди.

Вартість таксі Мукачево-Львів (трансфер залежить від класу авто) уточнюйте у диспетчера або ставте свої питання у Чаті (Ми Онлайн ).

Маршрут поїздки до Львова

Трансфер Мукачеве Львів

Чекаємо на ваші дзвінки – Завжди раді допомогти – Компанія міжміських перевезень “Fast Taxi”.

Часті питання

Яка відстань між містами?

251 км;

Скільки часу проведемо в дорозі?

4,4 години;

Яка у нас ціна на таксі?

Ціна від 2 259 гривень

Які у нас тарифи на таксі?

Залежно від класу комфорту: Стандарт 9 грн/км; Бізнес 11 грн/км; Мікроавтобуси 12 грн/км; Мінівени 13 грн/км; VIP та Кросовери 17 грн/км.

Який автомобіль можу замовити?

Залежно від класу комфорту: Honda Accord, Skoda Superb, Toyota Camry, Volkswagen Passat B7; Ford Focus, Mitsubishi Lancer, Renault Megane, Skoda Octavia A5; Skoda Octavia A7, Mercedes-Benz E-Class, BMW 5 Series; Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter.

Як зробити замовлення?

Якщо ви в Україні: Замовлення можна зробити як за телефоном із 9:00-22:00; На сайті в режимі онлайн цілодобово 24 години. Якщо ви за кордоном: Використовуйте популярні месенджери: Viber, Whats App, Telegram.