Таксі Львів Яремче

такси Львов-Яремче

 

Міжміське таксі Львів Яремче

Яремче є невеликим містечком у горах (всього 8190 мешканців), проте на сьогодні надзвичайно цікаве мешканцям Львова та околиць. Саме сюди приїжджають відпочити на 2-3 дні, подихати свіжим повітрям, розвіятись, побути з родиною. Для таких цілей цей напрямок ідеальний варіант, адже сюди зі Львова лише 196 кілометрів. Головна цінність яка тут є – гори! Нехай ще не такі дрімучі та високі, проте справжні карпатські гори. Компанія міжміського таксі “Fasttaxi” вітає на сайті. Тут можна замовити трансфер таксі у будь-яке місто України. В даному випадку пропонуємо послуги перевезення таксі Львів-Яремче, або таксі Яремче – Львів, як Вам завгодно. Головною перевагою компанії є широкий автопарк, адже можемо надати послуги як групових, так і індивідуальних перевезень. Седани, мінівени, мікроавтобуси, а ще ці категорії діляться на класи за комфортом таксі – вибирати Вам.

Коротко про маршрут:

  • Відстань 196 км;
  • Час у дорозі 3,2 години;
  • Ціна (клас стандарт) – 1765 гривень.

Зробити замовлення можна у будь-який час, просто зателефонуйте та менеджер пояснить усі деталі.

Чому варто замовити таксі?

Замовити автомобіль в Яремчі виявиться гарною ідеєю якщо їдете з сім’єю або компанією (підберемо відповідну місткість авто) і не хочете зайвого клопоту. Загалом сюди їздять автобуси обласного значення, а ще можна доїхати до найближчих обласних центрів (Івано-Франківськ, Чернівці) залізницею або долетіти літаком. Але якщо ви потребуєте відповідного рівня комфорту в перевезенні, варто замовити автомобіль з водієм. Ми заїдемо до Вас додому, заберемо всі необхідні речі та у вказаний час прибудемо на відпочинок. Плюсом даного регіону є вдале розміщення щодо гірськолижного курорту Буковель, а ще тут згадані обласні центри і звичайно безкраї ліси.

Ціна таксі Львів Яремче

Вартість перевезення таксі по даному маршруту зазвичай стабільна і не змінюється, проте бувають різні нюанси, тому перед як замовити автомобіль зателефонуйте нам щоб дізнатися актуальність цін.

Клас таксі Ціна у гривнях (грн)
Економ 1569
Стандарт 1765
Бізнес 1961
Мінівен 1961
Мікроавтобус 2353

Вище наведено ціни перевезення з огляду на різні класи автомобіля. Якщо є додаткові побажання – телефонуйте та попередьте про них заздалегідь.

З повагою, Fasttaxi.