Таксі Львів Солотвине

такси Львов-Солотвино

 

Міжміське таксі Львів Солотвине

Лікувальні властивості соляних озер здавна приваблювали гостей Солотвино, адже ефективність процедур перевірили тисячі людей. Компанія таксі міжміських перевезень Fasttaxi вітає на сторінках сайту. Надаємо послуги трансфер таксі по Україні, а в даному випадку пропонуємо таксі за маршрутом Львів-Солотвине. Чому сюди варто їхати? Найголовніше звичайно лікування. Безліч озер, які просочилися тут на місцях соляних кар’єрів та шахт. Хоча важко назвати це появою, адже шахти існують тут з часів римської імперії.

  • Коротко про маршрут:
  • Відстань 318 км;
  • Час у дорозі 5,5 години;
  • Ціна таксі (клас стандарт) – 2865 гривень.

Як дістатися зі Львова до Солотвина

Доїхати сюди зі Львова можна не надто великим вибором транспорту, оскільки місто знаходиться на Закарпатті та є крайньою точкою на кордоні між Румунією та Україною. Найпопулярніший спосіб це поїзд. Солотвино є кінцевою станцією Укрзалізниці. Найближчим обласним центром тут є Ужгород, Івано-Франківськ та Чернівці. Звідси можна приїхати автобусами районного та обласного значення. До обласних центрів доїхати не складе проблем, адже вони розташовані на шляху міжнародних автошляхів, сполучені авіалініями, і представлені великою кількістю перевізників таксі.

Замовити таксі Львів Солотвине

Якщо ж потрібно доїхати з комфортом, варто замовити таксі у Солотвино, яке забере Вас у Львові та відвезе з високим рівнем комфорту. Саме через зручність вибирають міжміське таксі, адже водій може підлаштуватись під зручний для Вас час, не потрібно поспішати з сумками на вокзал, робити безліч пересадок. Після такого стресового трансферу жоден відпочинок вже не допоможе. А ще мовний бар’єр. Ви знали, що тут 54% населення говорить румунською мовою. Не так легко з великим багажем стояти на місцевому автовокзалі та дізнаватися про розклад автобусів. Уявили?

Замовлення автомобіля для поїздки трансфер таксі в Солотвино також подарує Вам додаткові послуги: речі завантажать в автомобіль і довезуть до готелю, завжди можна зупинитися, вибрати музику, хороші кліматичні умови. А ще додатково – акційна ціна, якщо повертатиметеся до Львова протягом 2,5 години.

Для великої компанії пропонуємо мінівени та мікроавтобуси місткістю від 6 до 12 осіб. Далі розрахуємо вартість міжміського перевезення зі Львова, враховуючи тип та клас комфорту автомобіля.

Ціна трансферу

Класс такси Цена в гривнах (грн.)
Эконом 2547
Стандарт 2865
Бизнес 3184
Минивэн 3184
Микроавтобус 3820

Ці ціни вказані для ознайомлення. Щоб дізнатися точну актуальну ціну на даний момент, телефонуйте за вказаним на сайті. Менеджер розповість нюанси поїздки, розрахує вартість та допоможе у виборі автомобіля.

З повагою, Fasttaxi.