Таксі Львів Луцьк

междугороднее такси львов-луцк 4

 

Міжміське таксі Львів — Луцьк

Міжміське таксі Львів – Луцьк поєднує дві важливі області західної України – Львівську та Волинську. Ще кілька років тому найоптимальнішим варіантом проїхати цей маршрут була залізниця, адже у Львівській області автомобільна дорога була жахлива, проте у 2018-2019 роках відбувся капітальний ремонт, поклали нове дорожнє покриття, тож трансфер відбудеться у максимально комфортних умовах. Міжміське трансфер таксі “Fast taxi” вітає на сторінках сайту. Тут можна оформити заявку, почитати коротку інформацію про маршрут та обговорити деталі з менеджером або безпосередньо з водієм, та замовити автомобіль із водієм для трансферу у потрібне місце.

междугороднее такси львов-луцк 3

Короткі дані маршруту міжмісто таксі Львів – Луцьк:

  • Відстань: 150 км;
  • Назва дороги Н-17;
  • Час у дорозі: 2:00 6 хвилин;
  • Вартість трансферу: 1207 грн.

У цих даних може бути певна похибка, адже безпосередньо перед виїздом водій вибирає максимально короткий та зручний шлях для трансфер таксі, проте про зміни у маршруті ви повідомите 100%.

Актуальність трансферу

Між двома містами Львів Луцьк існує тісний економічний зв’язок, в областях функціонують переважно підприємства легкої промисловості, проте є ще такий важливий чинник як міжнародний кордон. На західному кордоні обох областей є кілька митних постів (Грушев, Краковець, Угринов, Устилуг). Працівники митної служби також досить часто замовляють таксі, щоби максимально швидко доїхати з точки “А” до точки “Б”.

Ціна трансферу

Класс такси Цена в гривнах (грн)
Эконом 1207
Стандарт 1358
Бизнес 1509
Минивэн 1509
Микроавтобус 1810

Увага, ціна міжмісто таксі може бути іншою. Перед замовленням уточнюйте оператора.

Умови перевезення пасажирів

междугороднее такси львов-луцк 2

Пасажирські перевезення трансфер таксі здійснюємо переліком комфортабельних автомобілів різного класу: таксі економ, таксі стандарт, таксі бізнес. При виборі легкового автомобіля максимальною кількістю пасажирів буде – 4 особи, якщо ж у Вас велика компанія, звичайно, краще замовити для здійснення трансферу мікроавтобус або мінівен (вони також у нашому автопарку). Максимальна місткість мінівена та мікроавтобуса до 19 осіб.

Проїжджатимемо наступні міста:

  • Кам’янка-Бузька;
  • Радехів;
  • Стоянов;
  • Горохів.

Автомобілі нашого трансфер таксі завжди чисті та охайні, а водії ввічливі та тактовні, вони допоможуть завантажити багаж, докладно розкажуть про маршрут та підтримають розмову якщо це потрібно. Замовлення таксі онлайн приймаємо цілодобово, можна зателефонувати в робочий час (з 9:00 до 21:00). Якщо виникли питання, зв’яжіться з нами, ми допоможемо.

междугороднее такси львов-луцк
З повагою – міжміське таксі “Fast Taxi”