Таксі Львів Карлові Вари

Таксі Львів Карлові Вари

Міжнародні перевезення

Ідеальне місце для затишного відпочинку та оздоровлення організму – Карлові Вари – знаходяться на заході Чеської Республіки. Тут із-під землі на поверхню виходять цілих 12 джерел з унікальними властивостями. Курортне місто свого часу було модним серед королів, імператорів та царів різних країн. Сьогодні наша компанія Fast Taxi надає можливість побувати там, оздоровитися та насолодитися прекрасними краєвидами всім, надаючи послугу таксі зі Львова до Карлових Вар пасажирські перевезення Львів – Карлові Вари. Працюємо також у зворотному напрямку трансфер із Карлові Вари до Львова.

Наш автопарк різноманітний, тому пасажирські перевезення зі Львова до Карлових Вар можливі в різній кількості туристів:

  • – одна-чотири людина, якщо вибрати комфортабельні легкові авто;
  • – 1 – 8 силами мінівенів;
  • – невелику групу доставить зручний, сучасний, в ідеальному технічному стані мікроавтобус – до 20 місць.

Як замовити таксі

Замовити міжнародне таксі, яке безпечно та швидко довезе зі Львова до курорту Карлові Вари (або назад із Карлові Вари до Львова), у нас дуже просто. Для цього достатньо зателефонувати диспетчеру за вказаними номерами, або вказати у формі замовлення всі деталі поїздки, вибрати спосіб оплати (один із трьох) та бажаний варіант автомобіля.

Наші головні переваги – фіксована ціна за кілометр, цілодобова подача транспортних засобів та найважливіше – індивідуальний підхід до кожного маршруту.

Характеристика трансфер до Карлових Вар

  • Відстань – 1000 км;
  • Час виконання трансферу (залежить від кордону) – 10 год;
  • Ціна таксі Львів Карлові Вари – 9000 грн;
  • Маршрут проходить через трасу – А4 (Краків, Катовіце, Дрезден).

Вартість таксі Львів Карлові Вари, будь ласка, уточнюйте у диспетчера, ціна залежить від класу авто. Можете ставити свої запитання в онлайн-чаті.

Карта маршруту зі Львова

Трансфер Львів Чехія