Трансфер в Румунію

Трансфер в Румынию

Щоб ваша подорож стала безтурботною, обирайте компанію, яка несе відповідальність за безпеку своїх клієнтів. З досвідченими водіями “Fast Taxi” легше перетнути кордон, а трансфер Чернівці – Ясси виходить економічним та спокійним. Оператори відіберуть авто класу “Комфорт”, “Бізнес”, а також мінівен чи мікроавтобус з бажаною комплектацією. Вони уважно записують адресу і передають водіям всі побажання клієнтів.

Таксі в Румунію з гарантією безпеки на дорозі

Керівник компанії “Fast Taxi” відповідально відбирає спеціалістів, слідкує за справністю всіх машин і якістю сервісу. Водії зобов’язані перевіряти автомобіль на СТО, виходячи з пройденого кількісного показника. Вся документація в повному порядку, включаючи дозволи на перевезення в інші країни.

Оформлюючи замовлення на трансфер в Румунію, ви будете впевнені в безпеці всіх пасажирів:

  • водії дотримуються ПДР тієї країни, в яку приїхали;
  • дитяче автокрісло буде відповідати встановленим стандартам, його підбирають з урахуванням віку дитини;
  • у кожного автомобіля просторий багажний відсік, в який поміститься навіть нестандартний багаж.

На митниці вам буде спокійно, адже з вами буде досвідчений водій, який знає процедуру перевірки, а також румунську/англійську мову. Оператор завжди на зв’язку в робочий час з 8:00 до 23:00 і оперативно надасть якісний зворотний дзвінок.

Трансфер в Румунію на таксі з мінімальними витратами

У далекій дорозі витрати збільшуються майже вдвічі: на перекус, каву, термінові покупки, простою таксі і навіть штрафи. Обирайте компанію “Фаст Таксі” і економте на поїздках від 10% бюджету, включаючи можливі форс-мажорні ситуації. Ціна також адекватна – від 12 грн за 1 км.

такси Украина Румыния

Чому таксі в Румунію з України буде вигідним вкладенням у свою безпеку та комфорт?

  • Всі супутні послуги надаються безкоштовно: зустріч з іменною табличкою, допомога з сумками, мовчазний водій, дитяче автокрісло.
  • До тарифного пакету автоматично входять такі послуги, як очікування у випадку затримки рейсу (протягом години) та півгодинні зупинки на перекус через кожні 2-3 години.
  • Зворотний трансфер у той же день з Бухареста, Брашова чи іншого міста передбачає 50% знижку.

Тариф залежить від класу автомобіля, а вартість розраховується з урахуванням прокладеного оператором маршруту. Водії орієнтуються в будь-якому місті, тому вас швидко довезуть до аеропорту, офісу, житлового будинку. Вони допоможуть вибрати недорогий ресторан, вирішити всі супутні турботи. Замовити послугу можна різними способами: написати в Viber або WhatsApp, зателефонувати за вказаним номером телефону, заповнити онлайн-заявку на офіційному веб-сайті.

Як виїхати в Румунію з України?

↪Найшвидший і комфортний варіант – таксі

Яка відстань до найближчого міста з України?

↪Відстань від Чернівців до Сучави становить – 83 км;

Скільки часу у дорозі?

↪Час у дорозі складе – 1 год. 30 хв.

Скільки коштує поїздка до найближчого міста Румунії

↪Ціна таксі (авто – комфорт класу) – 50 євро;

Популярність та рейтинг маршруту?

↪⭐⭐⭐⭐⭐

Як замовити трансфер?

↪”Найкраще зателефонувати або написати на месенджери: +38 (068) 388 77 17 (Viber, WhatsApp), +38 (099) 068 76 15;

Які тарифи на міжміське таксі?

↪Тариф таксі від – 0,6 євро/км;