Міжміське таксі Аеропорт Жешув

Міжміське таксі Жешув

Працює в напрямку України, адже звідси здійснюють трансфери як в інші міста Польщі так і в Київ, Львів. Старовинне двохсоттисячне містечко (182 225 осіб) розташоване в прикарпатському воєводстві. Українською його ім'я звучатиме – Ряшів. Головними туристичними перлинами міста є Жешувський замок та центральна ринкова площа. За рахунок чудової середньовічної архітектури та вдалого розташування щодо України, сюди приїжджають тисячі туристів. Але туризм це ще не все, що тягне за собою гостей міста. Економічний розвиток у вигляді підприємств та інформаційних технологій залучає сюди інвесторів, менеджмент та клієнтів компаній. Саме такі розвинені та активні міста є головними клієнтами компаній пасажирських перевезень, серед яких і міжміське таксі "Фаст таксі". Ми здійснюємо перевезення по Україні та Європі автомобілями різного функціонального та комфортного класу. Перевезення здійснюємо у кількості від 1 до 9 пасажирів. Головним доказом високого розвитку міста (а саме у таких багато клієнтів міжміського таксі) є наявність там аеропорту та готелів (навіть 4* зірок).

Ціна міжміського таксі в Жешуві (Ряшів)

Увага ціни в таблиці несуть лише інформацію для ознайомлення, точну цифру Вам назве оператор сайту.

Кінцевий пункт призначення Відстань у кілометрах (км) Час у дорозі (година) Вартість у гривнях (грн)
Жешув Одеса 982 км 13 год. 4 хв. 7856
Жешув Ужгород 227 км 3 год. 51 хв. 1819
Жешув Львів 170 км 2 год. 22 хв. 1362
Жешув Київ 707 км 8 год. 32 хв 5657
Жешув Буковель 404 км 6 год. 7 хв 3230
Жешув Луцьк 320 км 4 год. 43 хв. 2563
Жешув Дніпро 1156 км 15 год. 21 хв. 9250

Якщо зацікавили інші напрямки, міста чи маршрути, дзвоніть за телефоном, вказаним на сайті. Окрім телефонної, у нас ще діє форма онлайн-замовлення. Самостійно можна вказати маршрути, дату та час виїзду. Такий метод надійніший, адже ви точно знатимете яка інформація передана водієві. Якщо виникли додаткові запитання, зверніться до оператора мережі.

Трансфер з аеропорту

У нашій компанії діє спеціальна функція – зустріч в аеропорту. Водій зустріне Вас в аеропорту Ряшева за потреби маючи з собою табличку з ім'ям, допоможе завантажити речі в багажник таксі, та з комфортом довезе до України. Звідси часто здійснюють трансфери на захід Європи, тому з огляду на близькість до кордону з нашою країною (100 кілометрів) прилітають сюди. У нашій компанії вартість трансферу розраховується за кілометр, і в порівнянні з європейськими цінами, суттєво нижча. Це одна з переваг перед європейськими конкурентами. В автопарку є автомобілі різного класу (від економних Chevrolet до Volkswagen бізнес-класу). Тепер давайте розрахуємо середню ціну трансфер таксі з Жешува в Україну (найбільш популярні напрямки країни).

Часті питання

Як виїхати з Жешува до інших міст України?

↪ Найшвидший і найкомфортніший варіант це таксі

Яка відстань?

↪Відстань становить – 170 км;

Скільки часу в дорозі?

↪Час у дорозі займе – 2 год. 22 хв.

Скільки коштує поїздка до найближчого сусіднього міста?

↪Ціна таксі (авто – комфорт класу) – 1362 гривень;

Популярність та рейтинг маршруту?

↪⭐⭐⭐⭐⭐

Як замовити трансфер?

↪"Найкраще зателефонувати або написати на месенджери: +38 (068) 388 77 17 (Viber, WhatsApp), +38 (099) 068 76 15;

Які тарифи на міжміське таксі?

↪Тариф таксі від – 9 грн/км;

З повагою, міжміське таксі "Fast Taxi".