Трансфер Чернівці Яси

Міжнародне таксі Чернівці ‒ Яси

Хочете відправитися за покупками, зустріти друга чи ви просто пропустили свій автобусний рейс? Міжнародне таксі – це спосіб вирішити ситуацію максимально комфортним способом. Ви можете отримати особистого водія та надійний транспортний засіб у дуже короткий термін.

Переваги міжнародного таксі від FastTaxi

Трансфер Чернівці – Яси – це популярний маршрут. Багато українців вирушають до цього міста Румунії, щоб сісти на літак, здійснити шопінг або вирішити власні справи. Якщо ви бажаєте, щоб подорож відбувалася на ваших умовах, компанія FastTaxi готова це забезпечити. З нами можна розраховувати на такі переваги:

  1. Можливість викликати таксі Чернівці ‒ Яси у будь-який час. Не потрібно підлаштовуватись під автобусні рейси. Транспорт доступний навіть у тому випадку, якщо вам потрібно виїхати глибокої ночі.
  2. Ціна таксі Чернівці ‒ Яси розраховується перед поїздкою. Під час розрахунку враховується обраний автомобіль, наявність додаткових послуг та відстань, яку необхідно подолати. Ціна стандартна за кожен кілометр в Україні (16 грн за км) та в Європі (0,75 євро за км).
  3. У подорож ви вирушаєте з надійним водієм, який має великий стаж водіння. Транспортний засіб перед поїздкою проходить техогляд, тому випадкові поломки не повинні порушити ваші плани. Вам не потрібно буде ділити автомобіль з випадковим попутником. Ви можете подорожувати або зі знайомою людиною або самостійно. Таким чином, всі поїздки узгоджуються тільки з водієм.

Як користуватися послугою

Замовити міжнародне таксі Чернівці ‒ Яси дуже просто. Для цього ви можете зателефонувати за телефоном, який вказаний на сайті, написати в месенджери компанії (Viber, Telegram, Skype, WhatsApp) або оформити замовлення онлайн.

Якщо ви пишете в месенджері, необхідно вказати таку інформацію:

  • дату поїздки;
  • місце подачі автомобіля;
  • час подачі машини.

Якщо вас потрібно зустріти в аеропорту або на вокзалі, додатково слід вказати номер рейсу та вагона (якщо йдеться про поїзд). На сайті для замовлення послуги потрібно заповнити відповідну форму, вказавши правильну інформацію.

Далі компанія FastTaxi надасть вам такі дані: марку та модель авто, рік випуску, номер реєстрації та фото, контакти водія, з яким ви зможете вирішити додаткові питання.

Часті питання

Як виїхати до Румунії з України?

↪ Найшвидший і найкомфортніший варіант це таксі;

Яка відстань до найближчого міста з України?

↪ Відстань з Чернівців до Яси становить – 207 км;

Скільки часу в дорозі?

↪ Час у дорозі займе – 4 години;

✅ Скільки коштує поїздка до найближчого міста Румунії

↪ Ціна таксі (авто – комфорт класу) – 60 євро;

Популярність та рейтинг маршруту?

↪ ⭐⭐⭐⭐⭐

Як замовити трансфер?

↪” Найкраще зателефонувати або написати на месенджери: +38 (068) 388 77 17 (Viber, WhatsApp), +38 (099) 068 76 15;

Які тарифи на міжміське таксі?

↪ Тариф таксі від – 0.75 євро/км;