Таксі Запоріжжя Харків

Такси Запорожье Харьков

Дістатись із Запоріжжя до Харкова легко поїздом чи автобусом, але чи потрібно прив’язувати свою поїздку до графіка транспорту, якщо можна скористатися послугами Fast Taxi та вирушити з однієї столиці до іншої у будь-який час доби.

Таксі Запоріжжя Харків подається цілодобово, тому для наших водіїв не виявиться проблемою виїхати вночі чи рано вранці. І, до речі, вартість такої поїздки абсолютно не залежить від часу виїзду, оскільки ціна за 1 км. дороги фіксована.

Як замовити таксі Запоріжжя Харків

Для замовлення достатньо зв’язатися з нашим диспетчером і повідомити деталі трансферу, або зв’язатися з нами в онлайн-режимі (Чат). Замовляючи таксі Запоріжжя можна вибрати автомобіль одного з доступних класів у нашому автопарку:

  • економ;
  • стандарт;
  • бізнес.

Незалежно від обраного варіанта вони у відмінному технічному стані, мають все необхідне для комфортних пасажирських перевезень, а водії транспорту – професіонали зі стажем. Якщо таксі потрібно більш ніж чотирьом пасажирам (до 8 осіб), можна замовити мінівен.
Для оплати ми пропонуємо кілька варіантів: готівкою після поїздки або 50/50 (під час та після), а також безготівкова передплата на банківську картку.

Ціна таксі Харків

  1. Приблизна відстань ✏ 300 км;
  2. Час трансферу ✏ до 4 годин;
  3. Таксі Запоріжжя Харків вартість ✏ 9 грн/км.
  4. Таксі Запоріжжя Харків ціна 2400 гривень. (За автомобіль комфорт класу);

Уточнюйте у диспетчера, або задавайте свої запитання у Чаті (Онлайн).

Карта маршруту таксі

Такси Запорожье Харков

Яка відстань між містами?

300 км;

Скільки часу ми проведемо в дорозі?

4 години;

Яка у нас ціна на таксі?

Ціна від 2400 гривень

Які у нас тарифи на таксі?

В залежності від класу комфорту: Стандарт 9 грн/км; Бізнес 11 грн/км; Мікроавтобуси 12 грн/км; Мінівени 13 грн/км; VIP та Кросовери 17 грн/км.

Який автомобіль можу замовити?

В залежності від класу комфорту: Honda Accord, Skoda Superb, Toyota Camry, Volkswagen Passat B7; Ford Focus, Mitsubishi Lancer, Renault Megane, Skoda Octavia A5; Skoda Octavia A7, Mercedes-Benz E-Class, BMW 5 Series; Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter.

Як зробити замовлення?

Якщо ви в Україні: Замовлення можна зробити як по телефону з 9:00-22:00; На сайті в режимі онлайн цілодобово 24 години. Якщо ви за кордоном: Використовуйте популярні месенджери: Viber, WhatsApp, Telegram.