Таксі Київ – Херсон

Таксі Київ - Херсон

Трансфер Київ – Херсон

Херсон – місто на півдні України – культурний центр, чудове місто, яке приваблює до себе безліч туристів з усієї країни. Компанія “ФАСТ ТАКСІ” надає послуги пасажирських перевезень на таксі з Києва до Херсона на комфортабельних автомобілях різного класу – “економ”, “комфорт(стандарт)”, “бізнес”. Якщо кількість пасажирів більше 4-х, ми надаємо мінівени (мікроавтобуси). Кожне авто перед поїздкою проходить огляд, тому у надійній та безпечній поїздці для вас та ваших рідних, можете бути впевнені.

Особливості трансферу

Водії стаж яких більше 5 років, відповідальні за всю подорож від точки відправлення до точки прибуття. Таксі Херсон – Київ також є одним із сотні маршрутів міжміського таксі “Fast”. Ми доставимо вас з будь-якого куточка Києва (Таксі аеропорт Бориспіль – Херсон, Таксі аеропорт Жуляни – Херсон) в будь-яку точку Херсона (Таксі Київ – Аеропорт Херсон). Для замовлення таксі телефонуйте за вказаними номерами або заповніть форму на сайті.

Ціна поїздки Київ – Херсон, залежить від класу авто. Вартість уточнюйте у диспетчера. Пишіть нам у ЧАТІ. Ми завжди є Online.

План подорожі

Такси Киев Херсон
З повагою трансферна компанія “ФАСТ ТРАНСФЕР ТАКСИ”  —   Надійність, Зручність, Безпека   —   Пасажирські перевезення