Таксі Херсон Скадовськ

 

Такси Херсон Скадовск

Таксі Херсона – “Фаст” – надає послуги перевезення таксі Херсон Скадовськ, а також у зворотному напрямку: Таксі Скадовськ Херсон. Авто подаємо у будь-який час доби за вказаною вами адресою. Водій, якому характерні – пунктуальність, ввічливість, кваліфікація – доставить вас та ваших рідних у будь-яке потрібне місце міста Скадовськ. До нашого автопарку входять авто різного класу комфортності: легкові – економ/комфорт/бізнес. Мінівени здатні вмістити від 6 до 8 пасажирів, якщо вас більше 4-х осіб. Авто-транспорт можна переглянути у категорії “Наші автомобілі”.

Наші послуги таксі з Херсона до Скадовська поєднує в собі:

 • безпека;
 • зручність;
 • комфорт;
 • надійність;
 • своєчасність;
 • старанність.

Варіанти оплати таксі Херсон Скадовськ:

Ми маємо вигідні ціни за рахунок фіксованих тарифів. Сплатити вартість таксі можна одним із зручних варіантів:

 1. безготівковим перерахуванням на банківську картку;
 2. готівкою після поїздки.

Замовити таксі Херсон Скадовськ можна за будь-яким номером телефону, вказаним на сайті, або зробити Онлайн-замовлення написавши всі дані поїзди в Чаті.

Ціна таксі Херсон Скадовськ

 • Дальність між містами ⇒ 99 км;
 • Час трансферу ⇒ 1 година;
 • Таксі Херсон Скадовськ ціна 891 гривень (від “комфорт класу” ⇒ 9 грн/км;).

Таксі Херсон Скадовськ вартість (економ) – 800 грн. Ціна на всі класи авто уточнюйте у диспетчера. Пишіть нам у ЧАТІ. Ми завжди є Online.

Такси Херсон Скадовск 2
З повагою таксі Україною “ФАСТТАКСІ”

Яка відстань між містами?

99 км;

Скільки часу ми проведемо в дорозі?

1 година;

Яка у нас ціна на таксі?

Ціна від 891 гривень;

Які у нас тарифи на таксі?

В залежності від класу комфорту: Стандарт 9 грн/км; Бізнес 11 грн/км; Мікроавтобуси 12 грн/км; Мінівени 13 грн/км; VIP та Кросовери 17 грн/км.

Який автомобіль можу замовити?

В залежності від класу комфорту: Honda Accord, Skoda Superb, Toyota Camry, Volkswagen Passat B7; Ford Focus, Mitsubishi Lancer, Renault Megane, Skoda Octavia A5; Skoda Octavia A7, Mercedes-Benz E-Class, BMW 5 Series; Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter.

Як зробити замовлення?

Якщо ви в Україні: Замовлення можна зробити як по телефону з 9:00-22:00; На сайті в режимі онлайн цілодобово 24 години. Якщо ви за кордоном: Використовуйте популярні месенджери: Viber, WhatsApp, Telegram.