Таксі Херсон Одеса

Такси Херсон Одесса

Відстань між Херсоном та Одесою становить близько 200 кілометрів. Щоб дорога не втомила, варто скористатися послугами нашої компанії Fast Taxi (Херсон – Одеса аеропорт близько 210 км). У нас фіксовані тарифи за кілометр, тож ціна поїздки вийде вигідною.

Трансфер виконується автомобілями різного класу: економ, стандарт та бізнес. Також у нас можна замовити таксі Херсон Одеса для різної кількості пасажирів. Якщо ви подорожуєте на самоті або з трьома друзями, родичами, доцільно замовити легкові транспортні засоби. При необхідності мандрувати 2-3 парами ми рекомендуємо скористатися пасажирськими перевезеннями мінівеном.

Таксі від Fast Taxi це:

  1. зручні способи оплати (готівкою та безготівковий перерахунок на картку);
  2. цілодобова та своєчасна подача автомобілів. Якщо наш клієнт замовляє авто рівно на 4 години ранку, то водій на нього вже чекатиме у призначений час;
  3. комфортабельні транспортні засоби із системами кондиціонування та всіма зручностями для коротких та тривалих поїздок;
  4. досвідчені водії, що гарантують безпеку подорожі.

Звертайтесь до нас, доставимо в аеропорт, залізничний вокзал, за будь-якою адресою.

Ціна таксі Херсон

  • Відстань Херсон – Одеса – 200 км;
  • Херсон – Одеса аеропорт – 210 км;
  • Час шляху близько – 3.30 год;
  • Тариф таксі Херсон Одеса – від 8 грн/км;
  • Таксі Херсон Одеса ціна 1600 гривень (економ клас).

Вартість таксі Херсон Одеса (залежить від класу авто) уточнюйте у диспетчера або задавайте свої питання у Чаті (Ми в Онлайні)

Маршрут поїздки на таксі

Трансфер Херсон Одесса
Компанія таксі по Україні “Fast_Taxi”.

Какое расстояние между городами?

200 км;

Сколько времени проведем в дороге?

2,3 часов;

Какая у нас цена на такси?

Цена от 1600 гривен

Какие у нас тарифы на такси?

В зависимости от класса комфорта: Стандарт 9 грн/км; Бизнес 11 грн/км; Микроавтобусы 12 грн/км; Минивэны 13 грн/км; VIP и Кроссоверы 17 грн/км.

Какой автомобиль могу заказать?

В зависимости от класса комфорта: Honda Accord, Skoda Superb, Toyota Camry, Volkswagen Passat B7; Ford Focus, Mitsubishi Lancer, Renault Megane, Skoda Octavia A5; Skoda Octavia A7, Mercedes-Benz E-Class, BMW 5 Series; Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter.

Как сделать заказ?

Если вы в Украине: Заказ можно сделать как по телефону с 9:00-22:00; На сайте в режиме онлайн круглосуточно 24 часа. Если вы за рубежом: Используйте популярные мессенджеры: Viber, Whats App, Telegram.