Таксі Херсон Бориспіль

Такси Херсон Борисполь

Аеропорт Бориспіль – це місце, звідки можна дістатися практично в будь-яку точку світу, а оперативний та безпечний трансфер туди з Херсона здатні забезпечити ми – компанія «Fast Taxi». У нас є все необхідне, щоб таксі Херсон Бориспіль було найкомфортнішим варіантом:

  • зручні сучасні автомобілі різного класу (економ, стандарт, бізнес) та пасажиромісткості (легкові для 1-4 осіб та мінівени для 6-8);
  • досвідчені водії, здатні забезпечити безпеку під час пасажирського перевезення;
  • цілодобова подача автомобіля, що дає змогу вирушити на таксі з Херсона до Борисполя у будь-який час дня чи ночі.

Також якщо вирішите замовити таксі Херсон Бориспіль, то послугу можна сплатити одним із зручних способів: безготівковою передоплатою, 50/50 – половину під час поїздки, половину суми після її закінчення повністю по приїзду.

У нас вигідні та демократичні ціни, а вартість поїздки можна розрахувати навіть самостійно, адже у Fast Taxi фіксований тариф за кілометр. Ми готові безкоштовно чекати клієнта до 1-ї години, зустріти з табличкою і завантажити багаж в автомобіль. Також трансфер можливий із дитиною в автомобільному кріслі.

Ціна таксі Херсон Бориспіль

  • Херсон – Бориспіль Відстань – 570 км;
  • Час у дорозі близько – 8 год;
  • Тариф таксі Херсон Бориспіль аеропорт – від 8 грн/км;
  • Таксі Херсон Бориспіль аеропорт ціна 5130 гривень (за таксі комфорт класу).

Вартість таксі Херсон Бориспіль (залежить від класу авто) уточнюйте у диспетчера або ставте свої запитання в Чаті (Ми в Онлайні)

Карта напряму даної поїздки

Трансфер Херсон Борисполь аэропорт

Поширені запитання

Какое расстояние между городами?

570 км;

Сколько времени проведем в дороге?

8 часов;

Какая у нас цена на такси?

Цена от 5130 гривен

Какие у нас тарифы на такси?

В зависимости от класса комфорта: Стандарт 9 грн/км; Бизнес 11 грн/км; Микроавтобусы 12 грн/км; Минивэны 13 грн/км; VIP и Кроссоверы 17 грн/км.

Какой автомобиль могу заказать?

В зависимости от класса комфорта: Honda Accord, Skoda Superb, Toyota Camry, Volkswagen Passat B7; Ford Focus, Mitsubishi Lancer, Renault Megane, Skoda Octavia A5; Skoda Octavia A7, Mercedes-Benz E-Class, BMW 5 Series; Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter.

Как сделать заказ?

Если вы в Украине: Заказ можно сделать как по телефону с 9:00-22:00; На сайте в режиме онлайн круглосуточно 24 часа. Если вы за рубежом: Используйте популярные мессенджеры: Viber, Whats App, Telegram.