Таксі Харків Запоріжжя

Такси Харьков Запорожье

Якщо вирішите замовити таксі Харків Запоріжжя, то це буде легка зручна поїздка, економія часу та сервіс на найвищому рівні. на легковому авто для 1-4 пасажирів або мінівен для 6-8 осіб. Автомобілі подаємо своєчасно за вказаною адресою (жд залізничний вокзал, аеропорт, будь-яка вулиця міста.) Ціна (вартість) таксі Харків Запоріжжя формулюється при оформленні вашого замовлення, яке потім можна сплатити готівковим способом – водієві, або безготівковим на картку. Водій автомобіля зустріне вас в аеропорту або на залізничному вокзалі з іменною табличкою (за бажанням пасажира).

Таксі Харків Запоріжжя ціна

  • Відстань Харків Запоріжжя – 303 км;
  • Година поїздки – 4 години;
  • Тариф таксі Харків Запоріжжя – 9 грн/км;
  • Таксі Харків Запоріжжя ціна 2727 гривень.

Вартість міжміського таксі (залежить від класу автомобіля) уточнюйте у диспетчера або ставте запитання у Чаті (Ми Он-лайн)

Маршрут таксі на карті

Трансфер Харьков Запорожье

Яка відстань між містами?

303 км;

Скільки часу проведемо в дорозі?

4 години;

Яка у нас ціна на таксі?

Ціна від 2727 гривень;

Які у нас тарифи на таксі?

В залежності від класу комфорту: Стандарт 9 грн/км; Бізнес 11 грн/км; Мікроавтобуси 12 грн/км; Мінівени 13 грн/км; VIP і Кросовери 17 грн/км.

Який автомобіль можу замовити?

В залежності від класу комфорту: Honda Accord, Skoda Superb, Toyota Camry, Volkswagen Passat B7; Ford Focus, Mitsubishi Lancer, Renault Megane, Skoda Octavia A5; Skoda Octavia A7, Mercedes-Benz E-Class, BMW 5 Series; Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter.

Як зробити замовлення?

Якщо ви в Україні: Замовлення можна зробити як по телефону з 9:00-22:00; На сайті в режимі онлайн цілодобово 24 години. Якщо ви за кордоном: Використовуйте популярні месенджери: Viber, Whats App, Telegram.