Таксі Бориспіль – Миколаїв

Такси Борисполь Николаев

Міжміське таксі з Борисполя.

Компанія міжміського таксі “Fast Transfer” здійснить комфортну поїздку, для вас та ваших рідних, з Борисполя до Миколаєва. Якщо ви прилітаєте в Бориспіль вночі і не уявляєте, як у такий час дістатися до Миколаїва, наші пасажирські перевезення виявляться дуже актуальними. Таксі Бориспіль Ніколає зустріне в точно призначений час, якщо потрібно, то з табличкою, безпечно і швидко доставить за потрібною адресою.

Нічний приліт в аеропорт – не єдина причина, через яку варто скористатися послугами нашої компанії та обрати професійний трансфер. У нас:

  • оптимальні ціни з допомогою фіксованих тарифів (км);
  • зручні способи оплати – готівковий варіант та безготівковий на картку;
  • широкий вибір автомобілів для різної кількості пасажирів (від 1 – 4-х осіб – легкові авто, від 5 – 8-ми – мінівени) в економ, комфорт та бізнес класах;.

Замовити таксі Бориспіль Миколаїв дуже просто – зателефонуйте диспетчеру за вказаними номерами на сайті. Також відповімо на всі питання на рахунок поїздки з аеропорту Бориспіль до Миколаєва.

Вартість таксі з Борисполя в Миколаїв

Ціна авто “бізнес класу” – 10 грн/км.

Таксі Бориспіль Миколаїв вартість (залежить від варіанта авто) уточнюйте у диспетчера або ставте свої питання у Чаті (Ми Онлайн).

Маршрут трансфер на карті

Такси аэропорт Борисполь Николаев